Konkrétne držiteľa karty silikónové formy cementu držiteľa karty formy sadrové držiteľa karty office kremíka plesní

w80

€16.67

-6.49

€23.16

-28 %

Nový produkt

Detaily produktu: Ponúkame na predaj silikónové formy ,nie konkrétne remeslo . formy hmotnosť:400g Doprava: Máme loď v položke cez Čína leteckou Poštou Alebo expresnou do 1-3 pracovných dní, ak sa stretol s víkend, zabezpečíme dopravu prvýkrát a poslať hneď v práci čas. Dodacia lehota: USA 7-10 pracovných dní EÚ, európskych a Ázijských krajinách 10-15 pracovných dní ruskej pôdy a krajiny v okolí 25-40 pracovných dní Južnej Amerike krajín 45-60 pracovných dní. Ostatné krajiny: 15-20 pracovných dní.

Spätná väzba:

Pretože vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. Budeme dávať pozitívnu spätnú väzbu na vás príliš. Ďakujem vám veľmi pekne!

Ak existuje akékoľvek problémy vo vašom nákupe, prosím pošlite nám e-mail pred odoslaním vášho hodnotenia. Budeme sa snažiť vyriešiť tento problém pre vás.

Vaša satisfication je naším najväčšiu moc. Budeme sa snažiť v našich silách, aby služba vám!

Užite si nakupovanie a majú krásny čas v našom obchode! :-)

Štítky: antické formy betónu, formy kremíka hrniec, cementové dlaždice silikónové formy, veľké silikónové formy na betón, silikónové formy cementu, empanada plesne, msi sadrovca, silikónové molde betónu, beton plesní, silicon mierne

Materiál Silikónové
Tortu Nástroje Typ Formy
Číslo Modelu Hrniec plesní
farba Ružová
Názov Značky pinkmore

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty