Pre SodaStream Valec Náplň Adaptér + Krvácať Ventil + G1/2 W21.8-14 Konektor

w467

€14.02

-0.43

€14.45

-2 %

Nový produkt

Balík Obsahuje

1 x Adaptér

1 x Krvácať Ventil

1 x W21.8-14 alebo CGA320 Konektor

US/CA Verzia: TR21-4(Sodastream Valec)na CGA320

EÚ Verzia: TR21-4(Sodastream Valec)na W21.8-14

AU/NZ Verzia: G1/2(Sodastream Valec)na W21.8-14

Funkcie:

Tento adaptér pre sodastream valec vám umožní naplniť svoje vlastné CO2 z vášho väčšie väčšinu valec do menších sóda valce. Jednoduchý a lacný spôsob, ako vyplniť svoj vlastný soda valce doma za zlomok nákladov na získanie náplne z miestneho obchodu.

Môže byť použitý s veľkými co2 nádrže s CGA320 konektor(USA, CAN, Brazília, Kolumbia, Filipíny...) alebo DIN477 / W21.8-14(pravá ruka) Konektor / JIS m22-14 Ventilom CO2 Tank (VEK, JP, veľká BRITÁNIA, Nemecko, Francúzsko, Poľsko, Nórsko, Švajčiarsko, Rusko, Ukrajina, Južná Afrika, Švédsko, Čile, česká Republika, Singapur,Austrália,Nový Zeland...)

Špecifikácia

1. Názov: Valca Adaptér

2. Model: D04170

3. Materiál: Mosadz

Uasge

1. Naskrutkujte adaptér do obchodného plynu CO2 valca

2. Prázdne CO2 valca je priskrutkovaná do adaptéra

3. Otvorte ventil veľké plynové fľaše

4. Po asi 15 až 20 sec., Varná nádoba je úplne vyplnené

5. Zatvoriť ventil veľké plynové fľaše

6. Otvorenie vypúšťacie skrutky do kanalizácie rezíduum zostávajúce plyn

7. Odskrutkujte CO2 náplň – hotovo

Keď používate, skontrolujte, či nasledujúce dôležité body:

1. Že tesnenia ide na správnom mieste. Takže keď soda plniaci adaptér príde, prosím, uistite sa, že používate správne tesnenie v správnej strane.

2. Uistite sa, že dať soda valec na správnej strane. Soda valcový závit môže skutočne fit oboch stranách tento adaptér, ale CO2 valec len fit to do KOLA STRANE. Ako výsledok MUSÍTE dať soda valec do ŠESŤHRANNÉ STRANE. (ako ukázať na obrázok)

Informácie o Vyplnenie novšie Co2 valec s vyplnením ochrany ventilu(6 mm široké ventil pin)

Na rozdiel od iných valcov, ventily, tento ventil musí byť naplnená pomalý nárast tlaku.

Keď dopĺňanie, je dôležité, aby tlak v prvých pár sekúnd je veľmi nízka, iba pružinový ventil, zostáva otvorené. Ručné koliesko preto je otvorený na začiatku len mierne a veľmi pomaly, kým niektoré plyn prúdi (môže to nepočul). Počkajte asi 10 sekúnd a potom otočte ručné koliesko pomaly ručne pol zase ďalej. Po ďalších 10 sekúnd, ručné kolesá sa dajú otáčať celú cestu. Počkajte približne 30 sekúnd, kým nebudete počuť žiadny toky plynu a otáčajte ovládacím kolieskom k sebe. Po vyplnení je kompletný.

Od handwheels otvorí ručného kolieska, mierne, je výhodné, napríklad, na prvý pokus. Starostlivo zase s malým rúry kľúča kus. Vzhľadom na väčšie páky, prietok môže byť kontrolované . Po niekoľkých pokusoch to príde deaktivovať ručne, bez pomoci. Ak je prietok plynu počas untwisting na začiatku... stop!! Musíte opakovať náplň prevádzky. Adaptér musí byť odvetrané vopred.

Nádoby by mali byť prázdne. Pre Chladené kazety bude mať dosť plný.

Nevýhodou je opakované úsilie na úpravu zvýšenie tlaku, na rozdiel od ostatných valcov, ventily, ktoré môžu byť vyplnené simpley crackin ovládacieho kolieska. Ak chcete obísť toto úsilie, odporúča sa použiť zásobník s jedným z ostatných ventilov. (V našom obchode môžete mať vhodné ventil pre tento valec s objednávku)

(Pozadie pre náplň: Tento ventil má druhý ventil štádiu, ak kód pin spôsobujúca tlačí späť príliš veľký tlak cez ventil, zavrie zvnútra. A ručným ovládaním ventilu pin kódu pri vyplňovaní proces nie je možné obísť túto funkciu. Tento valec ventil je možné len s pomaly rastúci tlak.)

{infomodule}

Štítky: kovový adaptér co2, co2 soda stream, ventilom co2 fľašu, w21.8, regulátor sodastream, sodastream náplň adaptér quick, w21.8 co2, adaptér co2, vzduch vypustiť ventil, prispôsobiť sodastream

Pôvod CN(Pôvodu)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty