Novinka
10pcs LC/UPC-LC/UPC Jednom režime dual core optický patch kábel simplex Jumper Kábel SM Duplex 2 jadrá Zrakového 1m 2m 3m 5m 10m

10pcs LC/UPC-LC/UPC Jednom režime dual core optický patch kábel simplex Jumper Kábel SM Duplex 2 jadrá Zrakového 1m 2m 3m 5m 10m

w237

€21.42

Nový produkt

Názov SM SX LC/UPC-LC/UPC patch kábel Coonector Typ LC/UPC-LC/UPC Režim jednoduchý režim Vlákien Priemer 9/125µm Vlákniny Typ G652D/G655/G657A1/G657A2/G657B Kábel Priemer 0,9 mm/2,0 mm/3.0 mm

Položka Jednotka LC/SC/FC/ST Vlákniny Patch Kábel SM MM Priemer Vlákna um 9/125 65.5/125 50/125 Leštenie PC UPC APC PC a ich PC, Vkladanie Strata dB ≤0.2 ≤0.15 ≤0.2 ≤0.1 ≤0.1 Strata Návratu dB ≥45 ≥50 ≥60 - - Vložiť-pull Test dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.15 ≤0.15 Zameniteľnosť dB ≤0.1 ≤0.1 ≤0.15 ≤0.1 ≤0.1 Teplotný Rozsah ℃ -40 Až+80 Odolnosť(1/Matings) ≥500 Pevnosť v Ťahu (N) ≥90 (Φ3.0), ≥70 (Φ2.0), Φ0.9 Vlákniny 9/125um a 50/125um,62.5/125um,ect Priemer 0,9 mm 2.0 mm 3.0 mm atď Jadier Simplex, duplex, 4cores, 6cores, 8cores, 12cores atď

Suzhou Youyisi Electronic Technology Co., S.r.o. bola založená v roku 2014. ako komplexné výrobné a obchodné spoločnosti. Boli sme v vlákno optické komunikačné na 6 rokov sa špecializuje na výrobu všetkých druhov optických Vlákien, patch kábel ,Optický Patch Panel,Optických upínacia Platňa . Sme známy pre vynikajúcu kvalitu, výhodné ceny, prvotriedne craftworks, trezor balík, a rýchle dodanie.Naše výrobky sa predávajú aj v Juhovýchodnej Ázii, v Európe a Južnej Amerike . Okrem vlastných produktov, ponúkame OEM služby a prijať prispôsobené, aby rovnako. Sme vypracovali návrhy pre našich zákazníkov v Malajzia,Nemecko,Francúzsko,Amerika,južná Kórea,Austrália,Brazília a naše výrobky sú populárne v zámorských trhoch. Poskytneme oveľa lepšie produkty s diverzifikovanými vzory a profesionálne služby. Úprimne vítam priateľov z celého sveta k návšteve našej spoločnosti a spolupracovať s nami na základe dlhodobých vzájomných výhod. Tešíme sa na prijímanie vašich požiadaviek čoskoro.

Štítky: optický patchcord, lc optické, optický patch mufta, sekáčik optický, duplex uhf, optický jumper, sm hračka, simplex plus, acer aspire 5750g notebook doska, 1 základné optický kábel

Číslo Modelu LC/UPC-LC/UPC
Pôvod CN(Pôvodu)
Vlákna Typu SM 9/125um
Vkladanie strata Nie viac ako 0,3 dB
Vlákno Bunda 2.0 mm, PVC
Názov Značky NoEnName_Null
Dĺžka Kábla 1m, 2m, 3m, 5m,10m, ako váš prispôsobenie
Typ Konektora LC/UPC
Strata Návratu Nie menej ako 50dB
Vlnová dĺžka 1310/1550nm

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty