FEELWORLD LUT6S LUT6 Palca Fotoaparát Oblasti Monitor 2600nits HDR/3D LUT Dotyková Obrazovka 3G-SDI 4K HDMI DSLR Vlna

w1208

€239.83

Nový produkt

2600nit Super Jasné, Viditeľné Slnečné svetlo

Plne nastaviteľné 2600nits obrazovka je neuveriteľne jasný, takže je ideálny pre fotografovanie v interiéri alebo vonku. Vysoké svetlé 2600nits obrazovke je v takmer 5-krát jas konvenčných field monitory, umožňuje strieľať vonku bez odrazov umývanie z obrázka. To umožňuje ľahko vidieť vonku bez kapucne, takže je ľahké pre vonkajšie streľba v jasnom dennom svetle!

Presný priebeh monitorovania

Ak potrebujete analyzovať kvalitu obrazu, presnejšie, než len pri pohľade na obraz, potom použite LUT6/LUT6S je postavený v stave monitorovania! Vyberte si z vln (RGB Sprievod, YUV Sprievod, Y Parade), vectorscope, histogram a audio fázy a úrovne sa zobrazí, a dostať vysielanie presný priebeh monitorovania, ktorý zobrazuje všetko, čo potrebujete vedieť o technicky video a audio signály. Funkcie, ktoré je možné otvárať samostatne, a tiež podporu jedného tlačidla otvorte všetky rozsah režime. LUT6/LUT6S je ideálny pre live monitorovanie výroby a odstraňuje potrebu samostatné drahé rozsahy!

Zaťaženie Vlastné 3D LUTs sa Znovu, Film Vyzerá!

Niektoré fotoaparáty výstup logaritmickej bežný priestor farieb na zachovanie dynamický rozsah, čo je skvelé pre neskoršie miesto výroby, avšak keď sa tieto súbory sú zobrazené na monitore sa môžu vyzerať ploché a umyť sa. 3D LUTs vyriešiť tento problém, pretože umožňujú použiť "pohľad" na monitor, tak dostanete predstavu o tom, ako hotové obrázky bude vyzerať, keď úpravy. Môžete použiť vstavaný DENNÍK Rec.709 alebo nahrať video .kocka súbory( jedného súboru nesmie prekročiť 7.9 M, podporuje súbory s LUT_3D_SIZE z 16, 17, 32, 33, 64, 65). LUT6S umožňuje načítať interne až 50 vlastných LUTs , vyzerá alebo profily kedykoľvek cez SD Kartu ( Podpora FAT32 a NTFS) Slot a okamžite vyberte medzi nimi, pri zachovaní tvorivú, vždy.

Presnú Reprodukciu Farieb

FEELWORLD monitor podporu ITU normy a HD video Rec.709 štandardné konzistentný farebný priestor, rozšírené spracovanie obrazu, technológie, takže obraz jasne prezentované, farba je veľmi prirodzené, aby sa zaistilo presné farebné reprodukcie, reprodukovať fyzickej povahy streľba, umožniť používateľom, aby presne vyhodnotiť kvalitu rôznych vstupných video signály.

Dotykový Displej Operačný Inštrukcie

Dlho stlačte tlačidlo pre zapnutie a vypnutie napájania; krátke stlačte tlačidlo pre zapnutie a vypnutie obrazovky dotyková funkcia. 1. Keď monitor a dotyk sú obaja na neustále kliknite na obrazovku, dvakrát, ak chcete vstúpiť do hlavného menu. 2. Sklzu fingure z dolnej časti obrazovky ak chcete zadať skratku menu. Dvakrát kliknite na skratku funkcie menu, cez menu box", " tlačidlo, môžete prispôsobiť funkciu nastavenia. 3. Na ľavej strane obrazovky (1/2 split screen), môžete priamo upraviť jas displeja podsvietenie; na pravej strane obrazovky (1/2 split screen), môžete priamo upraviť hlasitosť. 4. Kliknite na ľubovoľné miesto vedľa menu opustíte menu.

2600nit Super Jasné, Viditeľné Slnečné svetlo

Inovatívna dotyková obrazovka LCD užívateľské rozhranie poskytuje neuveriteľné kontroly. Môžete používa jednoduché klepnite a potiahnite prstom gestá pre dôležité sledovanie funkcie. Odbory môže byť aktivovaná prostredníctvom dotykovej obrazovky ako aj zaostrenie a expozíciu pomáhať. K dispozícii je tiež široký rozsah nastavenia všetkých kontrolovaných od veľkého LCD. Plus si môžete nahrať 3D LUTs!

Štítky: externý monitor 4k, camara fotoaparát digitálny, feelworld, feelworld monitor, 4k tv, m2 ssd, lut6, monitor pc, monitor, hd sdi

Výstup (3G-SDI), HDMI, DC OUT 8.4 V, Stereo Slúchadlá
Teplota skladovania -30°C~60°C
Pomer Strán 16
Vstupné napätie DC7-24V
Pôvod CN(Pôvodu)
batéria doska F970 Batérie Doska
Spôsob, ako nainštalovať 1/4"-20 Niť Zásuvky (Pravý, Dolný)
Jas 2600cd/m2
Jednotky Hmotnosti 300 g
Veľkosť Jednotky 162Lx93.2Hx29D (mm)
Displej 6"
Rozlíšenie 1920x1080 pixelov
Názov Značky feelworld
Podsvietenie led
Spotreba energie ≤16W
Vstup (3G-SDI), HDMI
pracovná teplota -20°C~50°C
Uhol Pohľadu 80°/80°(L/R)
Kontrast 1000
Číslo Modelu LUT6/LUT6S

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty