Novinka
4pcs/Veľa LM20UUOP 20 mm Otvorený Typ Lineárne Guľkové Ložisko 20x32x42 mm Lineárne Ložiská Priechodky, Lineárny Pohyb Ložisko 20mmx32mmx42mm

4pcs/Veľa LM20UUOP 20 mm Otvorený Typ Lineárne Guľkové Ložisko 20x32x42 mm Lineárne Ložiská Priechodky, Lineárny Pohyb Ložisko 20mmx32mmx42mm

w112

€9.04

-0.47

€9.51

-4 %

Nový produkt

Otvorte Tpye Lineárne Guľkové Ložisko Priechodky

Model: LM20UUOP

Veľkosť: 20mmx32mmx42mm

Množstvo:4pcs

NTOE: vyrábame celý rad lineárne ložiská: LM,LME,LM-L,LM-OP,LM-AJ,LMF,LMK,LMH

Kontaktujte nás, ak existuje dopyt lineárne ložiská.

Prepravné Lode do USA:7 až 15 dní Loď do iných krajín:15-30day Položku byť dodávané v 48hours po plnej úhrade. Budeme loď vašej objednávky cez Registrované Air Mail (Zahrnuté sledovacie číslo) v Číne Post Air Mail.

Zásady pre vrátenie tovaru 100% Návrat - Záruka do 30 dní Budeme akceptovať vráti na výmenu, alebo vrátenie peňazí do 30 dní položiek dodanie. Tovar musí byť v pôvodnom stave, nie sú opotrebované, alebo zmenené. Nebudeme uhradiť spiatočnou adresou.

Spätná väzba Po prijatí vašej položky, nechajte nám spätnú väzbu pre nás, ako to bude, informujte nás, že ste dostali svoje položky. Sme naozaj potrebujú vašu pozitívnu spätnú väzbu a 5 Hviezdičkové hodnotenie a po prijatí vašej objednávky, dáme vám o pozitívnu spätnú väzbu. Vaša spokojnosť je pre nás najdôležitejšia. Ak máte problémy alebo otázky týkajúce sa vašej transakcie, prosím, kontaktujte nás pred odchodom na akýkoľvek druh spätnej väzby. A dávajú nám možnosť rozumne usmerňovať v rozumnom čase, nech vaše obavy môžu byť. Negatívna spätná väzba nerieši nič. Sme vždy ochotní pracovať veci. Tak neváhajte a kontaktujte nás.

Služby zákazníkom sme tu, aby Sme pomohli s produktom otázky, stav objednávky, vrátenie tovaru. Náš záväzok voči vám je odpovedať na vaše e-mailom do 24 hod., cez víkend do 48 hod. Pošlite nám e-mail s akékoľvek otázky alebo obavy, ktoré máte.

Podmienky Predaja Dovozného cla,daní a chargee nie sú zahrnuté v cene, alebo doprava zdarma.Tam sú poplatky kupujúceho responsibity sa Prosím informujte u svojho krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou. Zvyčajne sme označiť tovar za nízke náklady na colné vyhlásenie, a preto sa snažíme pomôcť vám znížiť alebo zabrániť GST alebo V. A. T. alebo iné dovozné dane,ale nemôžeme guarance č daň, ako to je, závisí od vašej krajiny politiky.

Štítky: guľkové ložisko blok, medveď koliesko, 10 nf, lm16uuop, guľkové ložisko vankúš, lineárne ložiská lm16uu, 8 mm ložisko blok, 8 mm ložisko podporu, f682zz, f6805

Číslo Modelu lm20uuop
Sprievodca Šírku alebo Priemer 20 mm
Sprievodca Dĺžka ŽIADNE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty