Novinka
10 ml Boto x Hunique Nestarnúci Face Lift Starostlivosť o Pleť Sústrediť Silné Anti-wrinkle Anti-aging

10 ml Boto x Hunique Nestarnúci Face Lift Starostlivosť o Pleť Sústrediť Silné Anti-wrinkle Anti-aging

w1054

€8.25

Nový produkt

Jeden z druhov sérum s najdokonalejším Anti aging zložky, všetko v jednom fľaša 55% Argireline kyselina Hyaluronová

10% Max Leuphasyl & 45% Matrixyl 3000

Tajomstvo krásnej pleti

Pravidelné Cena $29.95

8ml označené čerpadla fľašu

Lepšiu Alternatívu

PURE-PRIRODZENÉ-ČISTÚ-KRÁSNE ŽIARIVÉ PLETI Vlastnosti Produktu

Vrásky Obrany Komplex je anti-aging zlúčeniny obsahujúce zmes 55% Argireline® a 45% Matrixyl™ 3000. Argireline® je hexapeptide zložené z aminokyselín a Leuphasyl %10 max

Funguje to cez unikátny mechanizmus, ktorý uvoľňuje napätie tváre vedúce k zníženiu povrchné tváre linky a vrásky pri pravidelnom používaní. Matrixyl™ 3000 obsahuje dve matrikines, Pal-GHK a Pal-GQPR. Pôsobí ako poslov kožných restructuration a opravy, tieto dva peptidy pôsobia synergicky obnoviť a zachovať pleti mladistvý vzhľad.

Naše kombinované príprava ponúka potenciál pre krátkodobé a dlhodobé zlepšenie vzhľadu vrások.

Leuphasyl®

Leuphasyl® je nový peptidov vyvinutá Lipotec na zníženie výraz vrásky a že ponúka dve výhody: nových a alternatívnych in vitro mechanizmu na boj proti prejavu vrásky doplnkovej látky / synergický efekt na doplnenie činnosti Argireline® a iné peptidy

Leuphasyl®'s mechanizmus napodobňuje in vitro prirodzený mechanizmus enkephalins: to pary na enkephalin receptor, vonku z nervových buniek. Keď Leuphasyl® páry na receptor, a conformational zmeniť vyhľadávanie kaskádu vnútri neurón, ktorý má za následok zníženie jej dráždivosť: nervové bunky aktivity sa "obrátil" a uvoľňovanie acetylcholínu sa zmenia. Svalové kontrakcie bude uvoľnená a preto výraz vrásky bude znížená.

Vlastnosti a Aplikácie

Leuphasyl® znižuje hĺbku vrások na tvári spôsobené kontrakcie svalov výraz tváre, najmä v čele a okolo očí.

Leuphasyl® sa zameriava in vitro vrásky-vznik mechanizmus prejavu vrásky novým spôsobom, ponúka alternatívu k peptidov, ako Argireline®.

Leuphasyl® môžu byť začlenené do kozmetických prípravkov, ako sú emulzie, gély, séra, atď., ak odstránenie hlbokých vrások, alebo vrásky na čele a okolo očí oblasti je požadované.

Kyselina hyaluronová (hyaluronát sodný, Hyaluronanu, NaH), je účinný hydratačný krém s zvlhčovač vlastnosti. To je tiež hovoril, podporovať zníženie vrások, zlepšenie kapilárneho zdravia a podpora pleti výživu. Keď HA sa nanáša na kožu, makromolekulové HA môže tvoriť vzduch priepustná tenké vrstvy a udržiavať pokožku hladkú a vlhké, a chrániť pokožku.

Štítky: ffpp2 kn95, proti vráskam okamžité, kórejský cosmet, kyselina hyalurónová, predaj vintage produkty, nestarnúci krém, botox injekcie micro, botox, krémové ošetrujúce, juhokórejský starostlivosť o pleť

Funkcia Anti-Aging
NET WT 10 ML
Pohlavie Unisex
Položka Druh Krém
Krajina/Región Výroby Kórea
Zložka boto x
Použitie Tvár
Číslo Modelu 1 KG POKOŽKY
Názov Značky H. Jedinečný

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty