Hračka Pet Elektrické Cat Hračka, Plyšové 3D Interaktívne Elektronické USB Skus Odolný Žuť Molekulová Pohybujú Tanec Ryby Hračka Mačiatko Kitty Hračky

w100

€5.69

-1.89

€7.58

-24 %

Nový produkt

1,Elektrické

Pohybujúce sa Ryby Hračka : Keď vaša mačka alebo deti dotkne hračka, bude svietiť, spievať a pohyb, priťahuje vaše deti alebo mačku hrať a kick 2,Interakciu Noc hrať: Pomocou 3D technológie tlače, hračky vyzerá veľmi realisticky. S farebnými svetlami, noci hrať je viac zaujímavé a živé.

3,Vysoko kvalitné materiály: Vyrobené z bavlny a krátke plyšové, cat hračka je mäkký a nebude bolieť mačacie pazúry. Veľmi vhodné na hryzenie, žuvanie a kope, na spanie.

4,Jednoduchosť nuda: hračka udržať mačiatka labky a komunikovať v reálnom čase, znižuje nudy a osamelosti, keď ich majstri ich ísť von.

5,Č potrebné vymeniť batériu: USB nabíjanie, znížiť zbytočné náklady, mačky, hračky sú vhodné aj pre deti na hranie.

Funkcie: 1. Elektrické Pohybujúce sa Ryby Hračka : Keď vaša mačka alebo deti dotkne hračka, bude svietiť, spievať a pohyb, priťahuje vaše deti alebo mačku hrať a kopnúť.

2. V interakcii Noc hrať: Pomocou 3D technológie tlače, hračky vyzerá veľmi realisticky. S farebnými svetlami, noci hrať je viac zaujímavé a živé.

3. Vysoko kvalitné materiály: Vyrobené z bavlny a krátke plyšové, cat hračka je mäkký a nebude bolieť mačacie pazúry. Veľmi vhodné na hryzenie, žuvanie a kope, na spanie.

4. Jednoduchosť nuda: hračka udržať mačiatka labky a komunikovať v reálnom čase, znižuje nudy a osamelosti, keď ich majstri ich ísť von.

5. Nie je potrebné batériu: USB nabíjanie, znížiť zbytočné náklady, mačky, hračky sú vhodné aj pre deti na hranie.

Špecifikácia:

Veľkosť: cca 30 cm/11.81 v

Materiál: PP bavlna + plyšové

Funkcia: light + dotyk indukčné + anglické piesne

Nabíjanie: USB

Vhodné pre: mačky, deti

Balenie Zoznam:

Elektrické Cat Hračka * 1

Štítky: mačacie hračky, interaktívne mi, mačacie hračky, interaktívne ks, car dock, catnip ryby hračka, mačka catnip hračka, interaktívnych hračiek pre mačky eletric, mäkké plyšové zvieratko 3d ryby tvar cat hračka, cat hračka pre ryby, muži strany nosenie, 3d ryby pet

Nabíjanie USB Spoplatnené
Materiál Iné
Druh Elektronické Ryby Hračka
Typ 4 Interaktívne Hračky Domáce Zvieratá
Veľkosť about 30cm/11.81in
Funkcia svetlo + dotyk indukčné + anglické piesne
Hračky Typ Iné
Typ 1 Mačka Kicke
Typ 3 Domáce Zvieratá Žuvacie Hračky
Typ 2 Pohyblivé Tanec Ryby Hračky

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Súvisiace produkty